Rüyada Seyis Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Seyis Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Seyis Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Seyis görmek ile alakali tabirler, Rüyada Seyis görmek ne anlama gelir? Rüyada Seyis nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Seyis dini rüya tabirlerinde Seyis anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada bir seyis (at bakıcısı) görülmesi; halk arasında fitne ve fesat tohumu ekmeye çalışan bir kimseye delalet eder. Bir başka yoruma göre rüyada seyis görülmesi; mala ve tedbirli bir başkana yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Mala, tedbirli yöneteciye, işleri idare eden kimseye; Seyis bazen deyyus ve eşini kıskanmayan kimseye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya, halk arasında fesat çıkaran biriyle yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada hayvan bakan seyisi görmek, mal ve tedbirli bir reise işarettir.Seyiste ve onun isminde hayır yoktur. Bazen de seyis, nikah memurunun katibine işarettir. Seyisin hayvanları buluşturduğunu ve onunla beraber de zincirin görülmesi, o kimsenin deyyus olmasına ve haramı helal olaraktanımasına işarettir. Zira zincir cehennemde olanların azaplarındandır.Bir kimseye seyis denmeksizin rüyada erkek hayvanla dişisinibuluşturduğunu görmesi, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa nail olmaya işarettir. Seyis, işleri idare eden kimseye de işarettir. Çünkü seyis, siyaset kelimesinden türetilmiştir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna