Rüyada Sarraf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sarraf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sarraf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sarraf görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sarraf görmek ne anlama gelir? Rüyada Sarraf nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sarraf dini rüya tabirlerinde Sarraf anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada sarraf görülmesi değişik şekillerde tabir olunmaktadır. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: İyi bir kimsenin rüyasında sarraf görmesi; o kimsenin âlim birisi olacağına işaret eder. İçinde fitne ve fesatlık bulunan bir kimsenin rüyasında bir sarraf görmesi; o kişinin dünyayı âhirete üstün tutacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Hakim ve müftüye, zenginliğe, rızık bolluğuna, miras taksimine yahut hesap işlerinden anlayan kimseye, Sarrafa altın verip karşılığında gümüş aldığını görmek üzüntüye, gümüş verip altın almak sevince, Sarraf terazisi yargıcın hükmüne yahut müftünün fetvaasına dealet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kuyumcu.)


Seyyid Süleyman : Bu rüya, sakin ve bilgili bir insanla yorumlanır. Rüya sahibi dinden uzak bir insansa, dünyayı ahirete tercih eder.
Kirmani'ye göre bu rüya, dünyadan faydalanmaktır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna