Rüyada Sarnıç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sarnıç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sarnıç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sarnıç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sarnıç görmek ne anlama gelir? Rüyada Sarnıç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sarnıç dini rüya tabirlerinde Sarnıç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : İçinde yağmur suyu biriktirilen su haznesi yahut tatlı su deposu görmek güç işleri kolaylaştırmaya, şeref ve yükselmeye, şöhrete ve korkudan emin olmaya; kişinin sırlarına vakıf olan yakınına, Sarnıç bazen eşe, sandığa, sandık vs. gibi içine değerli şeyller konulan kaplara, Sarnıçta yağ ve mal olduğunu görmek hanımın hamile kalmasına yahut faydalı şeylerin artmasına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Kuyu.


MollaCami Tabiri : Rüyada sarnıç görmek, su konulduğundan dolayı hanıma, bazen de cüzdan, hazine, sandık ve çukur gibi içine mal konularak saklanan şeylere işarettir. Sarnıç, arkadaş ve evladı gibi sırnna vakıf herkese işarettir.Su samıcında zeytin yağı görmek, sarnıç sahibinin zenginligine işaret ettiği gibi, zeytin yağı samıcında su görmek de, zeytin yağının kıtlaşacagina işarettir.ami sarnıcı caminin imamına, han ve tekkelerin sarnıcı da onların mütevelli ve bakıcılarına işarettir.Rüyada evinin münasebptsiz bir yerinde sarnıç oldu9unu gören kimsenin,ailesine veya her hangi bir yerdeki akrabasına cin musallat olur.Rüyada sarnıçta, yağ, bal, veya süt olduğunu gören kimsenin hanımının hamile olduguna ve faydalı şeylerin artmasına işarettir.Bazen de bu rüya, yağmur yağmamasına ve onun için para sarfedilmesine işarettir. Bazen de sarnıç, insanın kamına işarettir.Sarnıç görmek, güç şeyleri kolaylaştırmaya, şerefe, yükselmeye, şöhrete ve korkudan emin olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna