Rüyada Sarmısak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sarmısak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sarmısak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sarmısak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sarmısak görmek ne anlama gelir? Rüyada Sarmısak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sarmısak dini rüya tabirlerinde Sarmısak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : İzüntü ve kedere, kötü bir isimle anılmaya, hayrı şerre tebdil etmeye, kötü ve haram mala, Hastanın sarmısak yemesi şifa bulmasına, Pişmiş sarmısak yemek kötülüklerden tövbe etmeye, hatalı yoldan dönmeye, Sarmısağı köküyle birlikte topraktan çıkarmak, akkraba cihetinden gelecek zarara delalet eder.


Seyyid Süleyman : Sarmısak, haram mal ve çirkin sözdür. Pişmiş sarmısak yiyen, tevbe eder. Pırasa da sarmısak gibi tabir edilir. Pırasa tohumu, haram mala delalet eder. Bazılarına göre sarmısak kabuğu, mal ümidiyle dalkavukluk etmeye delalettir.
Kirmani'ye göre sarmısak, gıybettir. Rüya sahibi dindarlardan ise, rüya hayırdır.
Cabir'ül Mağribi şöyle diyor: Sarmısak; üzülmek ve ağlamaktır. Yenirse, zararı daha az olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada sarımsak,haran ve kötü mala ve çirkin söze işarettir. Rüya sahibi hayrı, şerre çevirir. Bundan dolayı, sarmısak yedigini gören kimse,kötü bir isimle anılır. Yediği sarmısak pişmiş ise kötülüklerden tövbe eder vehatadan döner. Sarmısak yemek, yalnız hasta için hayırdır.Sarmısağı kökünden çıkardığını gören kimseye akrabalan tarafından bir zarar ulaşır. Kökünden çıkarılan soğanın tabiri de böyledir. Bazıları da,soğan ve sarmısak, üzüntü ve kederdir demişlerdir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna