Rüyada Sandal Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sandal Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sandal Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sandal Ağacı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sandal Ağacı görmek ne anlama gelir? Rüyada Sandal Ağacı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sandal Ağacı dini rüya tabirlerinde Sandal Ağacı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada sandal ağacı görülmesi değişik şekillerde yorumlanır. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında birisine sandal ağacı verdiğini görmesi; o kimsenin sandal ağacı verdiği kimseye itaat edeceğine işaret eder. Rüyada sandal ağacı görülmesi; ağır başlı, düzgün konuşan, herkesin yanında adı saygı ile anılan, güzel işler yapan ve saygı kazanan bir kimseye yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin demiştir ki: Sandal ağacına sahip olduğunu gören, halkın sevgisini ve övgüsünü kazanır. Birine sandal veren, onu sever. Bir rivayete göre, sandal ağacı, kıymetli bir insandan hayır ve menfaat görmektir. Cafer-i Sadık'ın beyãnı da böyledir. Sandal ağacı makama işarettir. Bundan başka sandal ağacı haşmetli, ağırbaşlı, düzgün sözlü hayırsever ve iyi şöhretli bir adamı ifade eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna