Rüyada Raf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Raf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Raf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Raf görmek ile alakali tabirler, Rüyada Raf görmek ne anlama gelir? Rüyada Raf nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Raf dini rüya tabirlerinde Raf anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında raf görmesi; o kimsenin sırları saklayan ve ayıplan gizleyen bir eşinin olduğuna, kişinin rüyasında bir rafa eşya yerleştirdiğini görmesi; o kimsenin çeşitli dallarda ilim öğreneceğine veya ilim sahibi bir evlada sahip olacağına işaretle tabir olunur. Bir başka yoruma göre kişinin rüyasında raf görmesi; o kimsenin emin bir iş ortağının olduğuna, rızkının genişliğine ve refaha çıkacağına, bir diğer tabire göre o kimsenin zengin bir hanımla evleneceğine, büyük bir mevkiye yükseleceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Güvenilir kimseye, yardımsever zevceye, faydalı iş ortağına; Rafa eşya yerleştirdiğini görmek bilgin ve zeki bir çocuğundan yahut şerefli ve sırlarını muhafaza eden namuslu bir kadından rızıklanmaya; Rafçı, genişliğe ve bol rızka delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Sundurma.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen raf, sır saklayan ve ayıplan gizleyen kimseye, yardım seven bir hanıma işarettir. Bir kimse rüyada kendi yanında raf olduğunu ve ona eşya yerleştirdiğini görse, o kimsenin, muhtelif ilimleri bilen alim ve zeki bir çocuğu olur, yahut şerefli, sır saklayan namuslu bir kadın ile evlenir. Bazen de raf emin bir kimseye yahut sahibine faydalı olacak iş ortağına işarettir.Rüyada raf yapan mobilyacıya görmek, genişliğe ve bol rızka işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna