Rüyada Piliç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Piliç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Piliç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Piliç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Piliç görmek ne anlama gelir? Rüyada Piliç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Piliç dini rüya tabirlerinde Piliç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda piliç kesip yediğinizi görmeniz; hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza veya kötü bir söz işiterek üzüleceğinize, rüyanızda piliç sesi duyduğunuzu görmeniz; birtakım kötü dedikodulara maruz kalacağınıza, bir yoruma göre de rüyanızda piliç eti yediğinizi görmeniz; sizin zengin bir kimsenin malından istifade edeceğinize işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Zahmetsiz olarak ve acele meydana gelecek hayır ve rızka, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yeni elbiseye,Evinde birçok piliç ve tavuğu olduğunu görmek, bulunduğu yere yönetici olmaya,Piliç yemek, büyük bir kimseden mal elde etmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Tavuk.


MollaCami Tabiri : Rüyada piliç görmek, hizmetçiden doğacak bir çocuğa işarettir. Rüyada görülen piliçler, esir edilen ve bir yerden diğer bir yere sürülen kimselerin evladına işarettir. Rüyada piliç sesi işittiğini gören kimse, fasık (günahkar) insanların seslerini işitir. Piliç eti yediğini gören kimse, büyük bir adamdan eline mal geçer. Piliçler, zahmetsiz olarak acele tarafından meydana gelecek bir işe işarettir. Çünkü civcivler, terbiye devrelerinde kimseyeihtiyaçları yoktur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna