Rüyada Pırasa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Pırasa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Pırasa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Pırasa görmek ile alakali tabirler, Rüyada Pırasa görmek ne anlama gelir? Rüyada Pırasa nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Pırasa dini rüya tabirlerinde Pırasa anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada pırasa görülmesi sarımsak gibi tabir olunur, başka tabire göre bir kimsenin rüyasında pırasa görmesi; o kimseni dedikodu yapacağına ve yalan söyleyeceğine, kişinin rüyasında pırasa yediğini görmesi; zulüm ve hırsızlıkla mal elde edeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında pırasa satın aldığını görmesi; o kimseni dostları ve yakınları hakkında sarfettiği sözlerden dolayı büyük bir pişmanlık duyacağına delalet eder


İhya Rüya Tabirleri : Pırasa görmek sağır bir kimse tarafından gelecek mala, pırasayı çiy yemek haksızlıkla mal edinmeye, pişmiş pırasa yemek tövbe ederek haram mal kazanmaktan vazgeçmeye, pırasa almak pişman olacağı bir söz söylemeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Sarmısak.


MollaCami Tabiri : Rüyada pırasa görmek sağır bir kimse tarafından kazanılan mala işarettir. Bazı tabirciler, rüyada pırasa yediğini gören kimse zulüm veya hırsızlıkla kötü bir mal yer. Eğer pırasa pişmiş olursa o kimse tövbe eder ve haram olan maldan geri döner. Rüyada pırasa aldığını gören kimse pişmanolacağı bir söz söyler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna