Rüyada Pervane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Pervane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Pervane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Pervane görmek ile alakali tabirler, Rüyada Pervane görmek ne anlama gelir? Rüyada Pervane nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Pervane dini rüya tabirlerinde Pervane anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında pervane görmesi; o kimsenin işlerinin biraz karışık olduğuna, kazanabilmesi için birtakım formül uygulaması gerektiğine ve çok dikkatli olması lazım geldiğine delalet eder. Bir başka tabire göre bir kimsenin rüyasında bir ışık etrafında nen bir pervane görmesi; o kimsenin sadık ve vefakâr bir dost kazanacağına veya evine yeni bir hizmetçi alacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Işık etrafında dönen küçük gece kelebeği görmek zayıf, bilgisiz, kendini kendi eliyle tehlikeye atan yahut nefsini öldüren ve kimseye zararı dokunmayan kimseye, Pervane tutmak cariye satın almaya, bu kelebeğin elinde ölmesi çocuğun yahut cariyenin vefatıına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya, zayıf, cahil, kendini düşüncesizce tehlikeye atan bir adamla yorumlanır. Elinde pervanenin öldüğünü gören, evladını yahutta hizmetçisini kaybeder. Pervane, bir rivayete göre kendine eziyet eden ama, kimseye zarar vermeyen bir insana delalet eder. Pervaneyi tutan, bekar bir cariye alır.


MollaCami Tabiri : Rüyada pervane görmek, dostluk, samimiyet ve fedakarlığa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna