Rüyada Patates Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Patates Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Patates Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Patates görmek ile alakali tabirler, Rüyada Patates görmek ne anlama gelir? Rüyada Patates nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Patates dini rüya tabirlerinde Patates anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda patates görmeniz; sizin bahtınızın açılacağı ve bol kısmetlerin ayaklarınızın dibine serileceğine, rüyanızda patates yediğinizi görmeniz; sevince ve gönül ferahlığına kavuşacağını: rüyanızda patates soyduğunuzu görmeniz; beklemekte olduğunuz haberin yolda gelmekte olduğuna yorumlanır. Rüyanızda patates kızarttığınızı görmeniz; içinde bulunduğunuz senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine, parasız kalmayacağını: rüyanızda patates sattığınızı görmeniz; bir miktar para veya eşya kaybına uğrayacağınıza, rüyanızda çürümüş patates görmeniz, haksız yere bir ahbabınızın kalbini kıracağınıza veya haram yollardan m| veya para elde edeceğinize işaret eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada patates görmek, mal ve ni'mettir. Çok sayıda patates, o yılın bereketidir. Çürümüş patates haram maldır. Bir rivayete göre, rüya sahibi, elindeki ni'metin bir kısmını kaybeder.


MollaCami Tabiri : Rüyada patates görmek veya yemek, mal ve berekete işarettir.Patateslerden bir kısmının çürümüş olduğunu görmek, haram mala işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna