Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Papatya görmek ile alakali tabirler, Rüyada Papatya görmek ne anlama gelir? Rüyada Papatya nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Papatya dini rüya tabirlerinde Papatya anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında papatya açmış bir bahçeden veya tarladan geçtiğinizi görmesi; o kimsenin şüpheli bir yola çıkacağına kişinin rüyasında bir papatya koparıp göğsüne taktığını görmesi; o kimsenin uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, kişinin rüyasında papatyaları toplayıp demet yaptığını görmesi; o kişinin birtakım kötü zihniyetli insanlarla yüz yüze geleceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Güzel bir kadına yahut hanımın akrabalarına, Birinden papatya almak o kimseyle dostluğa, Papatya toplamak hediyeye almaya delalet eder. ( Sarı renkli papatya için Bakınız; Çiçek.)


Seyyid Süleyman : Papatya, kötü bir kadın hizmetkarla tabir olunur.


MollaCami Tabiri : Rüyada birisinden papatya aldığını görmek, o kimse ile olan dostluğa işarettir. Bazı tabirciler, papatyayı güzel bir kadın ile tabir etmişlerdir. Bir dağın eteğine düşmüş papatyaları topladığını gören kimseye padişah, güzelbir şey hediye eder. Papatya çiçeği, hanımın akrabalarına işarettir, şeklinde de tabir edilmiştir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna