Rüyada Ölünün Gasli Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ölünün Gasli Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ölünün Gasli Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ölünün Gasli görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ölünün Gasli görmek ne anlama gelir? Rüyada Ölünün Gasli nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ölünün Gasli dini rüya tabirlerinde Ölünün Gasli anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Ebu Said'ül Vaaz (R.A.)'a göre, rüyasında bir ölüyü yıkadığını gören, bir fasıkın (günah-karın) tevbe etmesine vesile olur. Kendisinin ölerek nefsini gasl eylediğini gören, bütün sıkıntılarından kurtulur. Zengin olur. Teneşir; halka maddi ve manevi faydası olan şerefli bir insanı temsil eder. Halkın, bir ölünün gasl edilmesi için luzumlu şeyleri bulamadıklarını görmek; o ölünün günahkar olduğuna, tevbe etmesi için yapılan telkinlere kulak vermediğine işarettir. Ölünün, gasl edilmesi münasip olmayan şeylerle yıkandığını görmek te; böyle yorumlanır. Teneşirde yatmak; makam şereftir.
Bazı tabirciler rüyada temiz su ile yıkanan bir ölü görmeyi; onun fakir düşmesi, fakat, iman sahibi olmasıyla yorumlamışlardır.
Cenaza yıkamak, onun borcunu vermektir. Ölü tarafından yıkanan, ailesi ve torunlarıyla beraber çok büyük hayra, mala ve evlada kavuşur. Ölünün bir adamı yıkadığını görmek, onun vasıtasıyla affa mazhar olmaya işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna