Rüyada Öküz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Öküz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Öküz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Öküz görmek ile alakali tabirler, Rüyada Öküz görmek ne anlama gelir? Rüyada Öküz nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Öküz dini rüya tabirlerinde Öküz anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Bakınız: Sığır.


Seyyid Süleyman : Rüyasında siyah bir öküze bindiğini gören, devlet hizmetine girer ve bundan faydalanır. Sarı öküze binmek; hastalıktır. Bir öküzün boynuzlarıyla, bulunduğu yerden uzaklaşan, azl edilir. Zarar görür. Yalnız boynuzladığını görmek, aile yüzünden üzülmektir. Öküz eti, bir alimin malına işaret eder. Derisi onun itibarıdır.
Cabir'ül Mağribi'ye göre iş gören bir öküzün kesilip parçalandığını görmek; bir şahsın katledilerek malının taksimine, çalışmayan bir öküzün kesildiğini görmek; o mekandaki muhteşem bir zatın vefatına işarettir. Bir öküzü katl edip etini yiyen, onun sahibini kahrederek malını alır. Zayıf ve rengarenk öküzlerin gezdiklerini görmek; bulaşıcı hastalığa, semiz öküzler ise; hayır ve berekete, tarlayı öküzle sürmek; bol ni'mete işarettir.
Ismail El'Eş-as demiştir ki: Bir öküzle uğraştığını gören, kıymetli bir zatla düşmanlık eder. Galip gelen dünyada kazanır.
Ibn-i Sirin diyor ki: Semiz öküzler görmek, berekettir. Zayıf ise bunun zıddıdır. Öküz eti maldır.
Cabir'ül Mağribi şöyle diyor: Öküzün kendisiyle konuştuğunu gören, hayret edilecek derecede refaha nail olur. Bir öküzü katledip etini yiyen, onun sahibini kahreder ve malını alır. Ayrıca bkz. Sığır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna