Rüyada Öğürmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Öğürmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Öğürmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Öğürmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Öğürmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Öğürmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Öğürmek dini rüya tabirlerinde Öğürmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada öğürmek, değişik şekillerde yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında öğürdüğünü görmesi; o kimsenin cinsel ilişkiye düşkün birisi olduğuna, bir başka yoruma göre de o kimsenin hasta olacağına ve sonra da şifa bulup iyileşeceğine işaret eder. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında karnı fazla doymuş kişinin öğürmesi gibi öğürdüğünü görmesi; o kişinin işlerinde sıkı ve inatçı olacağına delalet eder. Bazı tabircilere göre: Bir hastanın rüyasında öğürdüğünü görmesi; o hastanın öleceğine, sağlam bir insanın rüyasında öğürdüğünü görmesi; o kimsenin hasta olacağına ve dini yönden fesada gideceğine yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Bu rüya; evlilik arzusuna, hastalığa ve bekar bir kızın evlilik talebine işaret eder.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Tembellikten kurtulmak ve karşı cinse düşkün olmaktır. Bir rivayete göre; hastalanır fakat, şifa bulur.
Abdulgani'ye göre öğürmek; işten bakmak ve amelde tembellikle tabir olunur. Çok doymuş gibi öğürdüğünü gören, zalim ve saldırgan olur.
Bazılarına göre kibir ve dinde noksanla, bir kısmına göre, rahata çıkmakla yorumlanır.
Hasta bir adamın bu rüyayı görmesi; vefat, sağlıklı bir insanın öğürmesi, hastalığa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna