Rüyada Ödünç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ödünç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ödünç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ödünç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ödünç görmek ne anlama gelir? Rüyada Ödünç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ödünç dini rüya tabirlerinde Ödünç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında sevdiği bir insana ödünç vermek, aralarındaki muhabbetin (sevginin) devamlılığına işarettir. Sevmediği birine ödünç veren, onunla düşman olur. Bu durum devam eder.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada kendisine kıymetli bir şeyin ödünç verildiğini görse, ödünç aldığı şeyin kıymetince bir borca işarettir. Bir kimse rüyada ödünç bir şey verdiğini görse, bazen bu rüya ödünç verdiği şeyin kıymetince, o kimsenin menfaat görmesine işarettir. Bazen ödünç bilinmeyen bir zamanda dünyanın kendisine yönelmesine, bazen de fitne çıkması korkusundan dolayı sakınılması lazım gelen ayıba işarettir.Rüyada istenen ve güzel olan bir şeyi ödünç olarak aldığını veya verdiğini gören kimse, devamlı olmayan bir hayra nail olur. ödünç olan şey, istemim eyen ve çirkin bir şey ise, o kimseye devamı olmayan bir fenalık isabet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna