Rüyada Otel Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Otel Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Otel Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Otel görmek ile alakali tabirler, Rüyada Otel görmek ne anlama gelir? Rüyada Otel nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Otel dini rüya tabirlerinde Otel anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında meçhul bir otel gören, hastaysa vefat eder. Yolculuğa niyetliyse, yolculuğu gerçekleşir. Handan veya otelden çıkıp bir hayvana binmek de, böyledir. Rüya sahibi hastaysa ölür.
Bazıları bu rüyayı şunlarla tabir etmişlerdir: Fahişe, zarar, selamet, hayırsız iş, rahat, itibar kaybı. Hanı; cömert bir adamla, oteli; edip bir kişiyle ve yolcularla yorumlayanlar vardır.
Abdulgani'en Nablusi'ye göre han; sıkıntıdan sonra, rahata, yalnızlıktan kurtuluşa işaret eder. Vakıf hanlarından birine inen, hastaysa; vefat eder. Sıkıntıdaysa, selamete çıkar. Asiyse, tevbe eder. Evliyse, evlada kavuşur. Meçhul bir hana inmek, yolculuğa delalettir.


MollaCami Tabiri : Rüyada otel görmek, yolculuğa işarettir. Rüyada tanınmayan bir otel görmek, yolculuğa işarettir. Çünkü otel, garipve yolcuların evidir. Bundan dolayı otel dünya evine de işarettir. Çünkü bir manada dünya evi de ahiret için bir yolculuk evidir.Otel görmek, bayram namazlarının kılındığı sahra namazgahına da işarettir. Rüyada bir otelden diğer bir otele taşındığını gören kimse, bulunduğu yerden bir başka yere nakleder. Binekli olarak otele girildiğinin görülmesi ise, görüş sahibi olunmaya işarettir, denilmiştir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna