Rüyada Nilüfer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nilüfer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nilüfer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nilüfer görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nilüfer görmek ne anlama gelir? Rüyada Nilüfer nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nilüfer dini rüya tabirlerinde Nilüfer anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında bir yerde ekili nilüfer gören; ya bir kadından menfaat sağlar yahut evlat sahibi olur. Koparılmış nilüfer, üzüntüdür.
Kirmani demiştir ki: Bir kadın rüyasında bir nilüfer kopararak kocasına verirse, ondan boşanır. Cariyesine veya kölesine nilüfer veren, onu azat eder. Nilüfer kökü, kötü huylu cariyeye işarettir.


MollaCami Tabiri : Rüyada Nilüfer görmek, gizlenmeye veya utanmaya ya da denizde yolculuk yapmağa işarettir.Deniz seferinde bulunan bir kimse rüyada nilüfer görse, o kimsenin boğulmasına işarettir.Nilüfer çiçeği ibadet ve itaat yolunda sarfedilecek helal mala işarettir. Nilüfer çiçeği, üzüntü, hastalık ve işlerinde renk değiştiren kimseye işarettir.Rüyada kendisini nilüferin sardığını görse, o kimsenin her çeşit renge girmesine veya hastalanmasına, zahmet çekerek fazlaca kahramanlık göstermesine ve üzüntülü olmasına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna