Rüyada Nasr Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nasr Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nasr Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nasr Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nasr Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Nasr Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nasr Suresi dini rüya tabirlerinde Nasr Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir devlet başkanının rüyasında Nasr Sûresi'ni tamamını veya bir kısmını okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; o kimsenin bir çok fetihler yapacağına, eğer rüya sahibi devlet başkanı değilse; vefat edeceğine işaret eder. Bazı tabircilere göre: Rüyasında Nasr Sûresi'ni okuduğunu gören kimsenin düşmanlarına galip geleceğine, kıyamet gününde şehidler ve Hz. Peygamber (a.s.) ile beraber olacağına veya o kimsenin sevdiği bir kişinin vefat edeceğine yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in kavline göre, bu Sureyi rüyasında tamamen veya kısmen okuyan yahut okunduğunu gören, düşmanına galip gelir.
Kirmani diyor ki: Her türlü sıkıntı ve darlıktan kurtulur. Halk arasında muteber sayılan bir zat vefat eder.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Rüya sahibinin eceli yaklaşmıştır. Îman ile göçer.
Abdulgani demiştir ki: Rüya sahibi sultan ise; fetihte bulunur, zafere nail olur. Halktan biri ise, şehit olarak vefat eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna