Rüyada Mürselat Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mürselat Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mürselat Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mürselat Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mürselat Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Mürselat Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mürselat Suresi dini rüya tabirlerinde Mürselat Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Bir kişinin rüyasında Mürselât Sûresinin tamamını okuduğunu veya okuyan bir kimseden dinlediğini görmesi; o kimsenin yalan söylemeye tövbe edeceğine, batılı terk edeceğine, din yolunda giderek herkese kendisini sevdireceğine, bol rızka ve rahmete kavuşacağına ve âhirette bütün korkulardan emin olacağına işaret eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'e göre Mürselat Suresini rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören, yalana tevbe eder. Batılı terkeder.
Kirmani diyor ki: Hep iyi huylu dindar, din yolunda bir insan olmayı arzu eder. Iyi amelleri dolayısıyle halk tarafından sevilir.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Rızkı geniş olur. Mal kazanır.
Abdulgani diyor ki: Ailesi için gayret eder. Hem onlara hem halka karşı cömert olur.
Ibn-i Kesir ve Nafi'ye göre, Cenab-ı Hakk ona bol rızk ihsan eder. Geçimi rahat olur. Korku ve endişeden muhafaza edilir.


MollaCami Tabiri : Rüyada Mürselat suresini veya ondan bir ayeti okuduğunu görmek, korkudan emin olmaya, genişlik ve rahmetle rızıklanmaya, aile efradı hakkında cömert davranmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna