Rüyada Münafikun Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Münafikun Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Münafikun Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Münafikun Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Münafikun Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Münafikun Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Münafikun Suresi dini rüya tabirlerinde Münafikun Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Münafîkûn Sûresinin tamamını okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; o kimsenin münafıklara meyledeceğine, eğer dinine bağlı birisi ise; münafıklarla çatışacağına, sonra yine dine karşı kayıtsız kalacağına, yoldan çıkacağına ve sonradan hak yolu bulup kendisini kandıranların elinden kurtulacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin demiştir ki: Münafikun Suresini rüyasında tamamen veya kısmen okuyan yahut okunduğunu gören kimseden sırran nifak zuhur eder. Dinde bozgunculuk çıkarır.
Kirmani şöyle dyor: Münafıklara meyilli olur. Onları sever. Rüya sahibi takva ehli, dindar bir insan ise, münafık ve hilekar bir düşmana çatar.
Cafer-i Sadık buyuruyor: Münafıklardan uzaklaşıp kurtulur. Karısının ortakları olur ve bunlarla geçinemez.
Abdulgani diyor ki: Kendisi şüpheye düşer. Münafık olur. Hile ve gadre uğrar.
Ibn-i Kesir'e göre rüya sahibi itikadı kendisine benzemeyen, başka mesleklerden münafıklarla görüşür. Onlarla güzel anlaşır.


MollaCami Tabiri : Rüyada Münafikun süresini veya ondan bir parçayıokuduğunu görmek, kendi itikadından olmayan kimselerle düşüp kalkmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna