Rüyada Mümtehine Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mümtehine Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mümtehine Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mümtehine Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mümtehine Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Mümtehine Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mümtehine Suresi dini rüya tabirlerinde Mümtehine Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Mümtehine Sûresini baştan sona kadar okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; o kimsenin aşk ve sevgiye kapılarak ölüme kadar sürükleneceğine, son günlerinde günahlarından tevbe edeceğine ve doğru yolu seçeceğine, Allah tarafından imtihan edilerek günahlarının affedileceğine ve neticede her türlü kötülüklerden kurtulacağına işaretle tabir olunur.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in yorumuna göre, bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören; doğru yol üzerinde olur. Bazı işlerinde imtihana tabi tutulur ve bunda muvaffak olur.
Kirmani diyor ki: Dindar, salih insanlar arkadaşlık eder. Kendi de iyilerden olur. Dilini tutar.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Çok büyük bir aşka düşer. Bu yüzden helak olma derecesine gelir. Ömrünün sonunda tevbekar olup, halini düzeltir.
Abdulgani buyuruyor ki: Allah (C.C.) tarafından imtihana tabi tutulur. Imtihanı kazanıp, mükafatı hakeder. Her türlü şerden kurtulur.
Ibn-i Kesir ve Nafi diyorlar ki: Ihlas sahibi olup, ibadetine devam eder.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna