Rüyada Mühür Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mühür Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mühür Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mühür görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mühür görmek ne anlama gelir? Rüyada Mühür nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mühür dini rüya tabirlerinde Mühür anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir evrakı mühürlediğini veya mühürlü bir belgeyi görmesi; o kimsenin kendisine verilen bir sözün mutlaka yerine getirileceğine veyahut onun başkasına vermiş olduğu bir sözü yerine getirmesi lazım geldiğine, kişinin rüyasında kendisine bir mühür verildiğini ve bununla bir evrakı mühürlemesi istendiğini görmesi; o kimsenin bir memuriyete tayin edileceğine, eğer tüccarsa malının artacağına eğer bekâr ise evleneceğine işaretle tabir olunur. Rüyanızda mührünüzün kaybolduğunu görmeniz; işlerinizde birtakım zorlukların olacağına, rüyanızda mührünüz cebinizde olmasına rağmen kaybolduğunu zannederek aradığınızı görmeniz; sizin büyük bir derde maruz kalacağınıza fakat sonra da kurtulacağınıza delalet eder. Rüyanızda mührünüzün kırılıp düştüğünü görmeniz; itibarınızın kalmadığına ve dostlarınızın sizi terk ettiğine, rüyanızda birisi için çamur üzerine mühür bastırıldığını görmeniz; şeref ve itibarınızın artacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Bkz. Yüzük.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen mühür, zevce ve çocuktur. Hanımı hamile olan bir kimse rüyada altından bir mühür görse, erkek bir çocuğu olur.Rüyada mühür bulduğunu gören kimsenin eline mal geçer, yahut bir çocuğu dünyaya gelir. Yahut saliha bir kadını nikah eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna