Rüyada Mizan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mizan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mizan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mizan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mizan görmek ne anlama gelir? Rüyada Mizan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mizan dini rüya tabirlerinde Mizan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Mizan kurulduğunu görmeniz; bulunduğunuz ülkede adaletin yürüdüğüne ve zulmün kalkacağına işaret eder. Rüyanızda amellerinizin mizana konulduğunu ve sevabınızın günahlarınızdan ağır geldiğini görmeniz; sizin dünya ve âhirette iyi bir yolda olduğunuza, rüyanızda mahşer yerinde insanların birer birer mizanda amellerinin tartıldığını görmeniz; birtakım sırlarınızın toplum içinde açığa çıkacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında mahşer yerinde mizanın kurulmakta olduğunu görmesi; o insanların adil bir şekilde idare edileceğine, kişinin rüyasında mizanda sevap gözünün günah gözünden daha ağır geldiğini görmesi; o kimsenin halinin iyi olduğuna ve feraha kavuşacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında mahşer yerinde mizan başında günah gözünün ağır geldiğini görmesi; o kişinin zahmete ve meşakkate maruz kalacağına işaret eder.


Seyyid Süleyman : Mahşerde mizanın kurulmuş olduğunu görmek, adaletin yayılmasına zulmün kalkmasına işarettir. Mizan terazisinde amellerinin tartıldığını ve iyiliklerinin ağır bastığını görmek dünya ve ahiret için büyük hayırdır. Mizan; sırların ortaya çıkmasına, ferah ve sevince, düşmana karşı galibiyete, adalet ve insafa delalettir. Mizanda amellerin birer birer tartıldığını görmek; bir takım esrarın (sırların) ortaya çıkacağına delalettir.
Mizanda günahların ağır bastığını görmek; iyi değildir, zahmetle yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna