Rüyada Mısır Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mısır Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mısır Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mısır görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mısır görmek ne anlama gelir? Rüyada Mısır nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mısır dini rüya tabirlerinde Mısır anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda mısır görmeniz; yoksul ve muhtaç duruma düşmek üzere olduğunuza, rüyanızda kaynatılmış veya kızartılmış sütlü mısır görmeniz; muhtemelen bir mide rahatsızlığına yakalanacağınıza, rüyanızda mısır ekmeği görmeniz; giriştiğiniz bütün işlerden hep zararla çıkacağınıza, rüyanızda hamsili mısır ekmeği yediğinizi görmeniz; artık gittikçe unutkan ve dalgın bir kişi haline geldiğinize delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Mısır'ı bir seyahat yaptığını görmesi; o kimsenin ömründe bir defa da olsa sıcak iklim bölgelerine bir yolculuk yapacağına işaretle tabir olunur.


Seyyid Süleyman : Rüyada sarı mısır görüp yemek, hastalıktır. Beyaz mısır ise, haram maldır.
Bazı tabircilere göre, mısırı koçanı üzerinde görmek; altınla yorumlanır. Haşlanmış veya közlenmiş mısır, daha hafif bir hastalıktır. Mısırın tazesi, kurusundan iyidir. Kolaylıkla temin edilecek mala delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada mısır görmek, koçanlı ise yoksulluğa, tane halinde ise para ile tabir edilir. Bazı tabirciler mısır, işlerin bozulmasına ve hastalığa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna