Rüyada Mezarcı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mezarcı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mezarcı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mezarcı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mezarcı görmek ne anlama gelir? Rüyada Mezarcı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mezarcı dini rüya tabirlerinde Mezarcı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada bir mezarcı görülmesi; zor işleri yapan ve ölene kadar da bundan rahatı olmayan bir kimseye işaret eder. Bu kelimenin yorumu için "Kabir” kelimesine bakınız.


İhya Rüya Tabirleri : Zor ve karmaşık işler yapan ve ömür boyu rahat yüzü görmeyen insana, Hapishane gardiyanına yahut çirkin işleri gizleyen kimseye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Dindar bir insanın rüyada mezarcı olduğunu görmesi, ilim ve hikmetle yorumlanır. Günahkar birinin aynı rüyayı görmesi, iyi değildir.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen mezarcı müşkül ve zor işleri yapan ve ölümüne kadar da bundan rahatı olmayan bir kimsedir. Bir kimse yer altında yaş toprak kazdığını görse, batıl bir şeye dalar. Dağ kazan kimseyi rüyada görmek, azametli ve güçlü bir kimseye yardımcı olmasına işarettir.Kuyuları ve dağları kazan kimse hilekar ve hilesinde akıllı ve ustaca hareket eden, kin ve düşmanlığını gizli tutan bir adamdır. Kazdığı şeyden ücret alırsa o kimse hile sahibi bir adamdır. Mezar kazıcısını görmek, hapishane gardiyanına ve çirkin işleri gizlemeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna