Rüyada Meryem Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Meryem Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Meryem Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Meryem Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Meryem Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Meryem Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Meryem Suresi dini rüya tabirlerinde Meryem Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Meryem Sûresı'nı okuduğunu veya okuyan bir başkasından dinlediğini görmesi; o kışının eğer sıkıntıda ise bu sıkıntısından kurtulacağına, dolayısıyla feraha çıkacağına, eğer hasta ise; o kimsenin şifa bulup iyileşeceğine ve kıyamet gününde Allah'ın azabından da kurtulacağına işaretle tabir olunur.


Seyyid Süleyman : Aişe validemizin beyanına göre, bu Sureyi rüyasında okuyan yahut okunduğunu gören, her türlü sıkıntıdan kurtulur.
Ibn-i Sirin diyor ki: Kıyamet günü azaptan muhafaza olur.
Kirmani şöyle diyor: Rüya sahibi hayır işler. Sünnet-i Seniyeyi yerine getirir. Kendisine iftira edilip, zamanla temize çıkar.
Cafer-i Sadık'ın yorumu Kirmani'ninki gibidir.
Abdulgani buyuruyor ki: Surede geçen salih peygamberler zümresi ile haşr edilir. Iftiraya uğrar ama bundan kurtulur, kuvveti artar.


MollaCami Tabiri : Rüyada Meryem süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, salihleri sevmeye, kuvvete ve mala işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna