Rüyada Meni Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Meni Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Meni Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Meni görmek ile alakali tabirler, Rüyada Meni görmek ne anlama gelir? Rüyada Meni nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Meni dini rüya tabirlerinde Meni anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında cinsel organından meni geldiğini görmesi; o kimsenin hemen evlenip bir yuva kurması gerektiğine ret eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Cenabet.


MollaCami Tabiri : Rüyada meni, devamlı olan nakit maldır, azı da çoğu da artıcıdır. Kendisinden meni çıktığını görse, bu onun için meydana çıkacak maldır. Elinde veya yanında başkasının menisini olduğunu gören kimse, başkasının malına kavuşur. Nikahlı birisi menisinin nikahlısına bulaştığını görse, ondan muradına kavuşur ve bir hayra isabet eder.Hanımının menisini bulaştığını gören kimse, ondan faydalanır. Hanımının fercinden san su çıktığını görse, hastalıklı bir çocuk doğurur. Çıkan su kırmızı ise, çocuğun ömrü kısa olur. Çıkan su, siyah ise, doğacak çocuk ailesinin efendisi olur. Bazıları derler ki, meni, emniyettendir. Bundan dolayı meni çıkardığıhı veyamenisinin çıktığını gören kimse, arzusuna nail olur. Menisinin aktığını gören kimsenin arzusu da yerine gelir.Bazen meninin çıkması, rahata veya çok mala ve sırları gizlemeye yahut çocukların ölmesine veya hanımların işsiz kalmasına işarettir. Rüyayı gören kimse, ziraatla meşgul ise, ölmüş arazileri ihya eder ve oradan su çıkarır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna