Rüyada Menekşe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Menekşe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Menekşe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Menekşe görmek ile alakali tabirler, Rüyada Menekşe görmek ne anlama gelir? Rüyada Menekşe nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Menekşe dini rüya tabirlerinde Menekşe anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Güzel fakat nazlı kadına, ülfet ve muhabbete, Menekşeyi yerden almak bir kadını öpmeye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Çiçek.)


Seyyid Süleyman : Mevsiminde menekşe görmek; bir kadından menfaat sağlamak ve evlat sahibi olmaktır. Menekşeyi koparılmış görmek; iyi değildir.
Kirmani'ye göre, bir kadının menekşe koparıp kocasına vermesi; boşanmalarına işarettir. Kendisine bir menekşe verildiğini gören, etrafındakilerden ayrılır. Menekşeyi kölesine verse, o köle kaçar.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Yerde ekili menekşe görmek; fena huylu bir cariyeye işarettir.
Ebu Said'ül Vaaz da menekşe'yi; cariyeyle, toplamayı; ona yakın olmakla tabir ediyor.


MollaCami Tabiri : Rüyada menekşe çiçeği görmek, emsali arasında üstün ahlaklı birisine işarettir. Bazıları da menekşe, güzel bir kadındır, dediler. Menekşe ve ona benzer güzel kokulu şeyler, sebatı az olan bir hanıma veya ömrü kısa ya da hastalıklı bir çocuğa işarettir. Menekşeyi, gülden bir şey ile beraber görse, ülfet ve muhabbete işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna