Rüyada Memeler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Memeler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Memeler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Memeler görmek ile alakali tabirler, Rüyada Memeler görmek ne anlama gelir? Rüyada Memeler nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Memeler dini rüya tabirlerinde Memeler anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Bu rüya, kız evlatla tabir olunur. Onlarda görülen fazla ve noksan bunlara nispet edilir. Memelerinin küçüldüğünü, yok olduğunu yahut yerlerinin kaybolduğunu görmek; ya kız evladın vefatına veya sahip olunacak kız evlat sayısının azlığına işarettir. Memede süt görmek; dindarlıktır. Iki memesinden de süt aktığını gören, evlenir. Evliyse, zengin olur. Fakat, bu rüyayı ihtiyar, yaşlı bir erkeğin görmesi, fakirliktir. Rüya sahibi küçük bir kız ise, ömrü uzun olur. Lakin çok küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi, ecelle yorumlanır. Ihtiyar kadın için de tabir ölümdür.
Meme, kadın için servetle yorumlanır. Meme uçlarının kesilmiş olduğunu gören kadın, ya kızını veya malını kaybeder. Memesinin kadınınki gibi olduğunu gören erkeğin, malı artar. Kızı doğar. Sefkatli olur. Ömrü uzar. Memelerinin torba gibi olduğunu gören kadının sütü bolarır. Yumuşak meme; aile fertlerinin sayısındaki azlığa, sert meme ise; ailenin kalabalıklığına delalet eder. Memeler rüyada, hazine mal, kız evlat, geçim, hayat, din ve şefkati temsil ederler.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Erkek memesi de kadınınki gibi tabir edilir. Sütünün ldiğini gören kadın, sıkıntıya düşer. Memelerine ateşin zarar verdiğini görenin evladı, hükumetten zarar görür. Birçok memelere malik olmak; şunlarla tabir edilir. Aile, mal ve gam. Memelerinden asıldığını gören kadının zinadan çocuğu olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna