Rüyada Mearic Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mearic Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mearic Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mearic Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mearic Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Mearic Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mearic Suresi dini rüya tabirlerinde Mearic Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Meâric Sûresini okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; o kimsenin Allah rızası için hayır işleyeceğine, fakirlere ve düşkünlere yardımda bulunacağına, ölüm korkusundan emin olacağına ve ömrü huzur içinde geçip çok oruç tutacağına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in beyanına göre, bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören, ancak Allah-ü Teala Hazretlerinin rızası için hayır işler.
Kirmani diyor ki: Fakirlere devamlı sadaka verir, iyilikten geri kalmaz. Rüyayı gören günahkarlardan ise, hem kendine hem de başkalarına zararlı olur, tevbe etmesi lazımdır.
Cafer-i Sadık demiştir ki: Korkudan, cezadan helakten, kötülükten muhafaza olur.
Abdulgani buyuruyor ki: Ömrünün ilk safhasında rahat yaşar. Ahir ömründe uzak görülen şeyler ona yakın olur. Takvaya yönelir.
Ibn-i Kesir diyor ki, çok oruç tutar, ailesine ve kendi nefsine zarar verir.


MollaCami Tabiri : Rüyada Mearic suresini veya ondan bir parçayı okuduğunuveya kendi üzerine okunduğunu görmesi, ömrünün sonunda takva sahibi olmaya, çok oruca, her işinde galibiyete işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna