Rüyada Maun Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Maun Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Maun Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Maun Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Maun Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Maun Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Maun Suresi dini rüya tabirlerinde Maun Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Mâûn Sûresini okuduğunu veya okuyan bir başkasından dinlediğini görmesi; o kimsenin namazı terk ettiğine, inancının zayıf olduğuna, dini ifsad eden kişilerle düşüp kalktığına, iyilik ve hayır yapmaktan daima uzak olduğuna işaret eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Bu Sureyi rüyasında okuyan yahut okunduğunu gören, Namazdan uzaklaşır, ara sıra ve vakitsiz olarak kılar. Îtikadı zayıf olur.
Kirmani şöyle diyor: Dini bozan bir toplulukla arkadaş olur. Namaz kılmakta tembellik eder. Rüya sahibi ve halk birbirlerinden karşılıklı olarak fayda sağlarlar.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Din ve mezhepten uzak olur. Düşmanına galip gelir.
Abdulgani'ye göre; inancı bozuk olur, iyilik etmez, zekat vermez. Muhaliflerine galip gelir. Komşuları ondan menfaat görür.


MollaCami Tabiri : Rüyada Maun süresini veya ondan bir parçayı okuduğunugörmek; komşusu, arkadaşı ve herkesi faydalı ve razı kılmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna