Rüyada Martı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Martı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Martı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Martı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Martı görmek ne anlama gelir? Rüyada Martı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Martı dini rüya tabirlerinde Martı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında evine bir martı tutup getirdiğini görmesi; o kimsenin bir hanımla (bir beyle) evleneceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir başkasının kendisine bir martı hediye ettiğini görmesi; o kimsenin hayır ve menfaate nail olacağına delaletle tabir olunur. Bazı tabircilere göre: Rüyada herhangi bir martı görülmesi; her zaman bağırıp çağıran, sinirlenen ve herkesi rahatsız eden bir kişiye yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Rüyada martı görmek; zengin ve cömert bir zatla, başka bir yoruma göre; güzel, servet sahibi bir kadınla yahutta hayır ve ni'metle tabir edilir. Bir martıyı tutup evine getiren; zengin ve güzel bir kadınla evlenir. Birinin kendisine martı hediye ettiğini gören, o şahıstan menfaat sağlar. Martı eti; haram mal, tüyü vs. si az bir maldır. Bazılarına göre martı; şer, huysuz bir adama delalettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna