Rüyada Mangal Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mangal Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mangal Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mangal görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mangal görmek ne anlama gelir? Rüyada Mangal nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mangal dini rüya tabirlerinde Mangal anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada mangal görülmesi muhtelif şekillerde yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir mangal satın aldığını görmesi; o kimsenin eline mal geçeceğine ve o malı saklayacağına işaretle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında mangalın kırıldığını görmesi; o kişinin bir zarara uğrayacağına, kişinin rüyasında mangalın bir yerden başka bir yere taşındığını görmesi; o kimsenin malını bir yerden başka bir yere taşıyacağına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada herhangi bir mangal görmek; hanenin sahibiyle tabir olunur. Boş mangal görmek, iyi değildir. Mangal rüyası ocak gibi de yorumlanır.
Bazıları demişlerdir ki: Mangal eşyanın muhafaza edildiği sandık veya öyle bir yerdir. Bir mangal satın aldığını görenn eline mal geçer. Rüya sahbi o malı hıfz eder. Mangalının kırıldığını gören, zarara uğrar. Mangalın bir yerden başka yere nakledildiğini görmek, malın bir mahalden başka mahale naklolunacağına delalettir.


MollaCami Tabiri : Rüyada mangal görmek, para kasası ile tabir edilir. Mangal satın aldığını gören kimsenin eline mal geçer. Mangalın kırıldığını gören kimse zarara uğrar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna