Rüyada Maide Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Maide Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Maide Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Maide Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Maide Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Maide Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Maide Suresi dini rüya tabirlerinde Maide Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada Mâide Sûresinin okunduğunun görülmesi değişik şekillerde yorumlanır. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Rüyanızda Mâide Sûresini okuduğunuzu veya okuyan bir başkasından dinlediğinizi görmeniz; milletiniz arasında sevginiz ve saygınlığınız olduğuna işaret eder. Kirmânî'nin yorumuna göre: O kimsenin çok mala ve berekete nail olacağına delalet eder. Câfer-i Sâdık'ın yorumuna göre: O kimsenin dinin yönünün kuvvetli olduğuna ve muradına ereceğine yorumlanır. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: O kimsenin duasının kabul edildiğine, kısmeti açık ve ömrünün uzun olduğuna işaretle tabir olunmaktadır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in beyanına göre, bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören; halk arasında muhterem olur.
Kirmani diyor ki: Mala ve hayra nail olur.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Dininde kuvvetli olur ve muradına erer.
Nafi ve Ibn-i Kesir şöyle diyorlar: Cömert olur, ibadetle iştigal eder. Ehl-i yakindendir.
Abdulgani'en Nablusi demiştir ki: Sanı yüce, imanı sağlam olur. Duası kabul edilir. Kısmeti bol olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada Maide suresini veya ondan bir parçasını okuduğunuveya üzerine okunduğunu görmek; iyilik etmeye ve hayır yapmayı sevmeye işarettir. Bazen de rüyada bu süreyi okumak; güzel itikat, ibadet ve huşu sahibi olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna