Rüyada Liman Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Liman Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Liman Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Liman görmek ile alakali tabirler, Rüyada Liman görmek ne anlama gelir? Rüyada Liman nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Liman dini rüya tabirlerinde Liman anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında liman görmesi; o kimsenin bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuk neticesinde de büyük bir kâr sağlayarak mutlu bir hayata kavuşacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Korku ve şiddetten emin olmaya, rızık ve teşebbüse, sakin ve huzurlu hayata delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada liman, rıhtım vb. gören yolundan kalır. Bu rüya, aynı zamanda tedbirli bir zevceye, kuvvete ve rahata delalet eder. Bir geminin rıhtımda durduğunu gören, yolculuk niyetindeyse, bundan geri kalır. Bekarsa iyi bir evlilik yapar, sefere niyeti yoksa sükunet içinde yaşar. Liman içinde gemiler görmek; selamettir. Kendine ait bir gemiyi limana çekip bağladığını görenin, işleri yoluna girer. Geniş, mükemmel bir liman ve rıhtım; iyi bir hayat ve hayırlı eştir; aksi ise, sıkıntıya delalettir.


MollaCami Tabiri : Rüyada liman görmek, her türlü güçlüğü yenmeye işarettir. Liman görmek, huzura, rahata ve emniyet içerisinde bulunmanıza işarettir. Limanda gemiler görmek, yolcunuz varsa onun gelişine veya evinize çok misafirin gelmesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna