Rüyada Kuşatma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kuşatma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kuşatma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kuşatma görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kuşatma görmek ne anlama gelir? Rüyada Kuşatma nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kuşatma dini rüya tabirlerinde Kuşatma anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Düşmanı kuşatmak onları gözetmeye, iş ve fikirde sebat göstermeye, nefis ve şeytanla sürekli ve bilinçli mücadeleye, Muhasara müşrikler üzerine galip gelmeye, düşmanı kahretmeye, Düşman tarafından kuşatılmak sindirim rahatsızlığına ve kabızlık çekmeye deelalet eder.


Seyyid Süleyman : Bir hisara girdiğini gören, düşman şerrinden muhafaza olur. Hisardan çıkan, düşmanına yenilir.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Hisarda, bol zahire görmek; hayır ve dinde selamettir. Az zahire bunun tersidir. Bir kavmi abluka altına aldığını, üzerlerine mermiler attığını gören; bir toplulukla tartışır. Attığı mermiler isabet kaydederse, tartışma sırasında söylediği sözler tesirli olur. Muhasara altındaki insanlara yüksekten mermi attığını gören, tartıştığı kişilere üstün gelir. Kendini kuşatma altında gören, sıkıntıya düşer. Bir çember içinde kalır. Muhasarayı zahmetsizce yarmak; iyidir. Fakat bu esnada müşkülat çektiğini, zorluklarla karşılaştığını görmek iyi değildir. Hisarda savaş aletlerinden birini arayıp bulamayan kuvvetini kaybeder. Sayet aradığı silahı bulursa zafer kazanır. Ayrıca bkz. Kale.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna