Rüyada Kurşun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kurşun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kurşun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kurşun görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kurşun görmek ne anlama gelir? Rüyada Kurşun nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kurşun dini rüya tabirlerinde Kurşun anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Tüfek kurşunu görmek yerine ulaşan söze, elçiye yahut gıybata, Birinin kendine kurşun atması, o kimseden bir söz getirilmesine, birine kursun atmak, o kimseye adam göndermeye, Kurşunun dosdoğru gitmemesi, gönderilen kişinin yerine varamaamsına, Attığı kuurşunun durmaksızın sürekli gittiğini görmek dünya durdukça devam edecek ad ve şöhrete; Külçe halindeki kurşun mala, kurşun eritmek kazanç amacıyla gayret sarf etmeye, Kurşun ( maden olarak) menfaate, hizmetkara ve ev eşyasına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada külçe halinde kurşun bulan, mal alır. Kurşun erittiğini gören, kar edeceği bir işe gayret eder. Yüklerde ve denklerde kurşun görmek; çok mala delalet eder.
Cafer-i Sadık, bu rüyayı şunlarla tabir ediyor: Menfaat, hizmetkar ve ev eşyası. Rüyada kurşun eritmek; halkın onunla iştigalidir(*).


Seyyid Süleyman : Bkz. Tüfek ve Tabanca ve Fişeklik.


MollaCami Tabiri : Rüyada kurşun görmek, menfaat, hizmet ve ev eşyasına işarettir. Kurşun eritmek, insanların onunla ilgilenmesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna