Rüyada Kumaş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kumaş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kumaş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kumaş görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kumaş görmek ne anlama gelir? Rüyada Kumaş nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kumaş dini rüya tabirlerinde Kumaş anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Desenli ve renkli kumaş din ve dünya güzelliğine, Üzerinde güzel kumaş görmek ehli için memuriyete, memur için senenin ucuzluk ve bolluğuna, Gösterişli kumaş kadın için ziyade sevinç ve şerefe, Kumaş yırtmak boşanmaya ve boşadığı eşiyle, o bir başka erkeekle evlenmeden tekrar birleşmeye, Top halinde kumaş görmek uzak bir yere sefere çıkmaya, Kumaşı dürmek, dokumak ve açıp dağıtmak yolculuğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Elbiselik Kumaş.)


Seyyid Süleyman : Kumaş, satın aldığını yahut birinin kendisine verdiğini gören, uzak yolculuğa çıkar. Yeşil kumaş; hayırlı, kırmızı ve mavi top; hayırsız yolculuktur. Sarı kumaş gören; gittiği yerde hasta olur. Beyaz kumaş; dinde salahtır. Selamettir, kurtuluştur.


MollaCami Tabiri : Rüyada alaca çeşitli renkteki kumaşı görmek, din ve dünyadır. Bir kimse rüyada üzerinde muhtelif renkli kumaş bulunduğunu görse ve kendisi de memurluğa da ehilse, o kimse memur olur. Rüyayı gören devlet adamı ise, senenin ucuzluk ve bolluk ve mahsulatın iyi olmasına işarettir.Giymeyi adet etmeyen kimsenin, rüyada alaca bir kumaş giymesi, ağrılardan so a ona vurulacak kamçılara, çiçek, kabarcık vs. gibi hastalıklara işarettir. Rengi muhtelif olan kumaş, kadın için fazlaca şeref ve sevince işarettir. Rüyada kumaşı yırtmak, boşanmaya ve boşanan bir kadınabaşka bir kocaya varmadan tekrar almaya işarettir.Rüyada bir top kumaş parçası dürdüğünü veya satın aldığını ya da kendisine hibe edildiğini gören kimse, uzak bir yere sefere çıkar. Rüyada kumaş dokuduğunu dürdüğünü veya açıp dağıttığını gören kimse, yine sefere çıkar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna