Rüyada Kumar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kumar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kumar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kumar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kumar görmek ne anlama gelir? Rüyada Kumar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kumar dini rüya tabirlerinde Kumar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Kumar oynadığını görmek bir meseleden dolayı münakaşa etmeye ve düşmanlığa yahut geçersiz bir iş yapmaya, Kumarda bilinen birini yenmek, uyanıkken o kimseye galip gelmeye, Kumar oyununu görmek hile ve düzen kurucularına, batıla çanak tutan kimselere dellalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Oyun, Oyun Kağıdı.)


Seyyid Süleyman : Rüyada kumar oynamak; her halükarda zahmete, tartışmaya ve düşmanlığa işarettir. Kumarda kazanan, hayatta da galip gelir.
Cafer-i Sadık bu rüyayı şunlarla tabir ediyor. Batıl ve günahla iştigal, ayıplanmak, harp, düşmanlık ve bıçakla yaralama.
Oynanan kumara katılmadığını görmek; hayıra meyyal olmaktır yani iyiliğe yatkın olmaktır. Kumar oynadığını gören, yolculuğa niyeti varsa, bundan vazgeçmelidir.


MollaCami Tabiri : Rüyada kumar oynamak, batıl bir işte bulunmaya İşarettir.Rüyada kumar oynayarak bir adama galip gelen kimse, o adama uyanıkken galip gelir. Rüyada kumar oynamak, düşmanlık ve münakaşadır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna