Rüyada Koku Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Koku Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Koku Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Koku görmek ile alakali tabirler, Rüyada Koku görmek ne anlama gelir? Rüyada Koku nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Koku dini rüya tabirlerinde Koku anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Güzel koku görmek erkek için hayırla anılmaya ve övülmeye, kocasız kadın için evlenmeye, işlerinin sonucunun çok iyi olmasına ya da iyi bir hayata, Çirkin koku iç sıkıntısı ve üzelecek bir gelişmedir. (Ayrıca Bakınız; Güzel Koku.)


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin demiştir ki: Rüyasında kokusu yayılan bir esans görenin, ilmi ve serveti artar. Fakirse, feraha çıkar. Halk kendisinden faydalanır. Yanında koku gören, hayır ve menfaat bulur. Koku sürünen, övgüye mazhar olur. Halka karışık koku satan, güzel vaatlerde bulur, sonra bunları unutur.
Kadın kokucu görmek; güzel şöhrete sahip bir zevce, hayır, ni'met, iyi talih ve sevinçtir. Cinsi ne olursa olsun esans; mal ve menfaattir. Bir kadının yanında kokular görmek; onun dindarlığına, bu esanslardan almak; o kadından iyilik görmeye işarettir.
Cafer-i Sadık'a göre rüya şunların temsilcisidir: övgü, doğru söz, faydalı ilim, iyi huy, cömert ve heybetli bir şahsın vaadi, din, sevinderecek haber ve ilim meclisi.


MollaCami Tabiri : Rüyada koku gören, iyi bir hayat sürer. Eğer kadının kocası yoksa, evlenir. Güzel koku erkekler için de, iyilikle anılmaya ve övülmeye işarettir.Hırsız ve hilekar bir kimse uykusunda güzel koku sürijnse, o kimse hırsızlıktan veya hilekarlıktan tövbe eder veya yaramazlıktan vazgeçer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna