Rüyada Kitaplar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kitaplar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kitaplar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kitaplar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kitaplar görmek ne anlama gelir? Rüyada Kitaplar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kitaplar dini rüya tabirlerinde Kitaplar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüya aleminde elinde tefsir kitabı görenin, işleri yoluna girer. Tefsir mütalaa edildiğini gören müşkülatından kurtulur. Elinde fıkıh kitapları gören, hayırlı yolu seçer. Onları okuyan, Allah'ın emirlerine uyar, günahlardan çekinir. Elinde tarih kitapları gören, okuyan, devlet idarecilerine yakın olur. Sözü geçer. Usul(*) kitapları görmek; derin araştırmalarla meşgul olmaya, onlardan bir şey okumak; faydasız şeylerle uğraşmaya işarettir. Rüya sahibiyle bir topluluk arasında şiddetli düşmanlık olur yahut idrakte kusur eder veya yasak olan bir şeyi yapar. Tevhidden bahseden kelam kitapları, mantık, beyan ve emsali kitapları gören, boş garip mevzularla uğraşır. Bu meşguliyetlerinin dine bir faydası olmaz.
Kelime-i Tevhid ve ahlakla alakalı kitaplar gören okuyan, güzel konuşur, iyi fiillerde bulunur, ahireti talep eder, dünyada günah işlemekten çekinir. Dua ve hutbe kitapları görüp okuyanın, duası kabul olur, arzusu yerine gelir. Kısas ve hikaye kitapları ise, onlardan hisse almakla ve hikaye dinlemeye meraklı olmakla yorumlanır. Devlet idarecilerine ait hikaye kitapları görenin dedikodusu yapılır. Hikmet kitapları gören ve okuyan, Kur'an okur. Zeki, idrakli bir insan olur. Nahiv(**) ve edebiyat kitapları gören ve okuyan, dünya işlerinde haris davranır, şöhret olmak ve halk tarafından beğenilmek ister. Inşa(***) ve mektup kitapları gören, devlet idarecisinin katibi olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna