Rüyada Kızlar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kızlar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kızlar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kızlar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kızlar görmek ne anlama gelir? Rüyada Kızlar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kızlar dini rüya tabirlerinde Kızlar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada genç kızlar görmek; genç kadınlar gibi hayır ve menfaattir. Genç ve güzel bir kız görmek, onunla konuşmak, gülüşmek, sevişmek, saadet ve büyük servettir. Genç fakat, çirkin bir kız görmek; bir rivayete göre, haram mala yahutta keder ve zarara işarettir.
Genç kızı öptüğünü gören, dünyaya meyleder. Genç kız tarafından öpüldüğünü görenin talihi iyi olur. Genç ve güzel bir kızı tutmak istdiği halde, yakalayamayan; zengin olmayı arzu eder fakat, bu mümkün olmaz. Genç kızın kendisine bütün güzelliğiyle görünmesine rağmen ona iltifat etmeyen; dünya ni'metlerine karşı kayıtsız olur.
Tabirci diğer rüyalarda olduğu gibi bunda da rüya sahibinin durumunu göz önünde bulundurmalıdır. Mecbur olmadıkça rüyayı şerre yormamalıdır. Çünkü rüya, umumiyetle tabir edildiği gibi çıkar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna