Rüyada Kırağı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kırağı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kırağı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kırağı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kırağı görmek ne anlama gelir? Rüyada Kırağı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kırağı dini rüya tabirlerinde Kırağı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Mevsiminde kırağı görmek haset eden ve düşmanlık yapan kimseye galip gelmeye, üzüntü ve kederden kurtulmaya, Mevsimsiz yağan kırağı işlerin durgunlaşmasına, üzüntü ve kedere delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ağaç yapraklarının üzerine kırağı ve çiğ yağdığını görmek; cömert bir zatın o bölge halkına hayır yapacağına işarettir. Bu rüya daima iyidir. Çünkü kırağı ve çiğ ekini kurumaktan korurlar.
Çiğ ve kırağı toplayıp içen kimse, ni'met sahibi olur. Üstü başı bunlarla ıslanan büyüklerden yardım görür.


MollaCami Tabiri : Rüyada mevsiminde görülen kırağı, üzüntü ve kederin gitmesine,düşman ve kıskançtan kahredip galip gdmeye işarettir. Rüyada görülen kırağı suları dondurur, ağaçları bozar ve kapılan kapatırsa, işlerin durgunluğuna,yolculukların yapılmasına işarettir.Kırağıda, yerleri dondurması ve fazla ıslaklığı sebebiyle hayır yoktur. Bundan dolayı, bir kimsenin Uzerine kırağı yağsa yahut kendisi bir kırağı içine düşse o kimse bir belaya uğrar. Rüyada görülen kırağı, gam ve keder, acı ve azaptır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna