Rüyada Kese Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kese Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kese Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kese görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kese görmek ne anlama gelir? Rüyada Kese nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kese dini rüya tabirlerinde Kese anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Kişinin bedenine, kalbine, mal ve sırlarına; Kesenin sökülüp içindeki paraların dökülmesi vefat etmeye, Keseyi başaşağı silkerek içindekileri boşaltmak sırları açığa dökmeye, Keseden ağaç kurdu çıkması vefat etmeye, Yeni ve içindeki paralar sağlam olan kese (cüzdan) sağlam ve güvenilir ilme; sırları, malı ve sağlığı korumaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada kese görmek; hayır, menfaat ve zevceyle tabir olunur. Kesede altın ve gümüş para görmek; ni'mettir. Kesenin boş olması, iflas veya eceldir. Kesesini baş aşağı çevirip boşaltan, kısa zaman sonra ölür. Kesesini yırtılmış görenin sırrı, başkaları tarafından öğrenilir. Kesesinin yırtığını diken yahut mühürleyen, sırrını saklar. Boş keseyi mühürleyen, yalanını gizler. Kesesini zevcesine veya cariyesine veren, başka birini sever. Kesesinde muhtelif paralar gören, çeşitli mevzularla meşgul olur. Bu paraların kesesinden döküldüğünü gören, kalbindeki düşmanlıkları atar. Para dolu kesesinin kaybolduğunu gören, birine boşu boşuna nasihat eder. Boş kesesini kaybeden, yalan söyler. Kesede kurt gören, birinin ihanetine uğrar veya yakın zamanda vefat eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kese, insanın bedenidir. Bundan dolayı boş kese görmek, sahibinin öleceğine işarettir. Bir kimse rüyada belinde bir kese görse o kimsenin hayatında istifade ettiği bir ilmin kendisinde bulunmasına işarettir.Eğer kesenin içindeki paralar sağlam ise, o ilim de doğru ve dürüst bir ilimdir. Eğer paralar yırtık iseler, o kimse ilim öğrenir ve tekrar ders almaya ihtiyaç görür. Bazı tabirciler, kese sahibinin sırrıdır. Bundan dolayı keseyibaş aşağı çevirip içinde bulunan paraları döken kimsenin sırlan, açığa çıkar. Kese insanın ihtiva ettiği şeye de işarettir. Bazen de kese sahibinin kalbine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna