Rüyada Katip Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Katip Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Katip Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Katip görmek ile alakali tabirler, Rüyada Katip görmek ne anlama gelir? Rüyada Katip nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Katip dini rüya tabirlerinde Katip anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Hileci, düzenbaz kimseye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Katip görmek hilekar bir şahısla yorumlanır. Rüyasında halkın işleriyle alakalı bir katiplik yaptığını gören, onların malını hileyle alır. Hükumete veya büyük bir zata katip olduğunu gören, başkalarından menfaat görür.


MollaCami Tabiri : Rüyada katip görmek, hilekar bir kimseye işarettir.Katip olan bir kimse rüyada kendisinin cahil olduğunu görse, o kimsenin hilesi veya aktı ya da dini gider yahut fakir olur. Cahil bir kimse, rüyada katip olduğunu görse, tedbirli veya kendisine hile yapmak isteyen bir kimsenin hilesini yenmeye muvaffak olur. Katip olan bir kimse rüyada yazısının çirkin olduğunu görse, tövbe eder.Halka hile yapmaktan vazgeçen bir kişi kendisinin katip olduğunu görse, o kişinin birisinin yaptığı bir işinden dolayı yakında itham edilmesine, bundan dolayı zahmete düşmesine ve ondan bir fayda görmemesine işarettir. Burüya hastalar hakkında ölüme işarettir. Bazen katip görmek, çiftçiye işarettir. Rüyada katipleri görmek veya onların şekil ve sıfatlarına girmek. kadir ve şanının yüce ve halinin iyi olmasına işarettir. Sır katiplerini görmek, gelen haberlere, fazlalığa ve noksanlığa, ısrara vegizli sırlara vakfı ve muttali olmaya işarettir. Yol üzerindeki arzuhalciyi görmek, polise ve kan alıcıya işarettir. Rüyada Kiramen Katibin meleklerini görmek, eğer rüya sahibi müttaki bir kimse ise, müjdeye ve onun dünya veahiret işlerinin kolaylığına ve kendisinin Cennet ehlinden olmasına işarettir. Eğer rüya sahibi müttaki değilse, bütün kötülüklerden sakınsın.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna