Rüyada Karabiber Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Karabiber Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Karabiber Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Karabiber görmek ile alakali tabirler, Rüyada Karabiber görmek ne anlama gelir? Rüyada Karabiber nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Karabiber dini rüya tabirlerinde Karabiber anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada karabiber görülmesi mal ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında birçok karabiberler görmesi; o kimsenin eline hayırlı malların geçeceğine, kişinin rüyasında karabiber yediğini görmesi iyiye, bekâr bir kişinin rüyasında karabiber döktüğünü görmesi; o kimsenin evleneceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kendisiyle malın korunduğu zekata ve tedbirlere, Karabiber yemek zorlukla birlekte elde edilecek mala, kötü bir söz işitmeye yahut yanlış bir iş yapmaya, Az karabiber yemek bol rızka, çok karabiber görmek mala delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya malla tabir olunur. Karabiber yemek çok iyidir. Karabiber dövdüğünü gören bir kadınla evlenir. Rüyada karabiber görmek mal ile tabir olunur. Birçok karabiber görenin eline mal geçer, hayır bulur. Karabiber yediğini gören bir kadınla izdivaç eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen karabiber, kendisiyle malların muhafaza edildiği mala işarettir. Bir kimse rüyada karabiber yediğini görse, o kimseye zehirli veya acı bir şey içirilir. Yahut kötü bir işte çalışır. Bazı tabirciler belki o kimse zorluk içinde kıymetli bir mala erişir, dediler. Çokça olan karabiber yenilmezse maldır. Eğer ondan birazcık yenilirse, üzüntü ve kederdir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna