Rüyada Kamer Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kamer Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kamer Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kamer Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kamer Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Kamer Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kamer Suresi dini rüya tabirlerinde Kamer Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında Kamer Suresini okuduğunu veya okuyan bir kişiden dinlediğini görmesi; o kimsenin bir iftira sebebiyle tutuklanacağına, fakat kısa süre sonra kurtulacağına, Allah'ın o kimseden düşman serlerini defedeceğine, kıyamet gününde yüzü ak ve ay gibi parlak olarak huzura geleceğine, akraba ve dostlarından zarar göreceğine, dünyada birtakım zorluklar çekeceğine, fakat rahmetle anılacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in beyanına göre, bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören; düşmanını çok kısa zamanda yener.
Kirmani diyor ki: Güç işleri kolaylaşır. Dinde şüpheden kurtulur, sevap işlemeye yönelir.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Kendisine büyü yapılır. Fakat, bundan zarar görmez.
Abdulgani diyor ki; Rüya sahibi hapse girer ve çıkar. Cenab-ı Hak kendisini ehl-i Sirk(*) şerrinden muhafaza eder. Yüzü kıyamet gününde dolunay gibi parlak olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada Kamer süresini veya ondan bir parçayı okuduğunugörmek, kıyamet günü yüzünün ayın ondördü gibi parlayacağına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna