Rüyada Kale Duvarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kale Duvarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kale Duvarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kale Duvarı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kale Duvarı görmek ne anlama gelir? Rüyada Kale Duvarı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kale Duvarı dini rüya tabirlerinde Kale Duvarı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada kale suru yani kale duvarı görmek; devlet başkanı, yardımcıları, hakim ve islam şeriatiyle tabir olunur. Bir memleketin yahut kale duvarının yıkılması; o ülke padişahının vefatına, dini hükümlerin tatbikatında gevşek davranılacağına, asayişin azalacağına işarettir. Surdan bir parçanın kopması, devlet hizmetinde vazifeli birinin vefatına delalet eder. Yeni bir sur imarı; yeni bir padişah ve adalet demektir. Surun bazı kısımlarının tamiri; yeni bir valiye, aynı zamanda dini hükümlerin bazı meselelerde tatbikine işarettir.
Kirmani demiştir ki: Bir şehrin sağ tarafındaki sur ve yakınındakiler; devlet başkanıyle, sol tarafındakiler; valiyle, surun beldeden uzak olan yerleri; emniyet ve yaşayıştaki refahla tabir olunur. Sehrin arka tarafındaki sur; zevceyi, surla uzaktan yakından bağlantılı olan şeyler; evlatları temsil eder.
Kale duvarının üzerindeki şerefeler; oranın ileri gelenleri, mazgallarsa; kadınlarıdır. Rüya bunlara göre tabir olunur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna