Rüyada Kalay Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kalay Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kalay Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kalay görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kalay görmek ne anlama gelir? Rüyada Kalay nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kalay dini rüya tabirlerinde Kalay anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında kalay görmesi; o kimsenin mal elde edeceğine, muradına ereceğine, sevinç ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Sıvı haldeki kalay halkın aşağı tabakasından olan kimselere, her ortama uyan alçak yaratılıştı insanlara, Katı halde görülen kalay insana olumsu tesir yapan söz, yazı ve nasihate, Kap kalayladığını görmek tövbe etmeye, Kalaycı, insanlara hayırlı öğüt verren ve onların hakka yönelmesine ve sile olan takva ehli birine, Kalaycı bazen hirekar, malın ayıbını gizleyen cimri ve kötü ahlaklı bir kimseye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada kalay görmek; mal ve murattır. Ferah ve sevinçtir. Kalayın tabiri kurşundan daha iyidir.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kalay, halkın avam ve alçaklarına işarettir.Kalay erittiğini gören kimsenin kendisinde zaaf olan ve çürük olan bir hususta düşmanlık yapar.Kalay, kendisinden yapılan kap, kacak v.s. gibi şeylere işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna