Rüyada Kahve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kahve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kahve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kahve görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kahve görmek ne anlama gelir? Rüyada Kahve nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kahve dini rüya tabirlerinde Kahve anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada kahve içildiğinin görülmesi; bir gezi yapılacağı ile yorumlanır. Genç bir erkeğin rüyasında kahve içtiğini görmesi; o gencin yabancı bir memlekete yerleşeceğine yorumlanır. Genç bir kızın rüyasında kahve içtiğini görmesi; o kızın evleneceğine, bir kadının rüyasında kahve içtiğini görmesi; o kadının dedikoducu ve fitneci birisi ile arkadaş olacağına, yaşlı bir erkeğin rüyasında kahve içtiğini görmesi; o yaşlı erkeğin geçimsiz birisi olduğuna işaret şeklinde yorumlanır. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Rüyada kahve içildiğinin görülmesi rahatlıkla tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında sade bir kahve içtiğini görmesi; o kimsenin hasta olacağına veya bir sıkıntı geçireceğine işaret eder. Rüyanızda şekerli bir kahve içtiğinizi görmeniz; rızkınızın darlığına, bir yoruma göre de haram mal elde edeceğinize delalet eder.


Seyyid Süleyman : Sade kahve içen; hastalanır yahut üzülür. Sekerli kahve; küçük bir rızk veya haram maldır. Bazı tabirciler bu rüyayı bid'at çıkarmakla, dinde bozgunculuk yapmakla ifade etmişlerdir.


MollaCami Tabiri : Rüyada kahve içmek, dünya ve rahatlığa işarettir.Sade kahve içtiğini gören kimse, hasta olur. Yahut gam ve kedere uğrar. Şekerli kahve ise rızkın azlığı ile tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna